AT Car

Online autobazar

Služby: webdesign

Vytvořeno: 08/2009

www.autobazar-budget.cz

Firma AT Car, která prodává ojeté vozy, chtěla svoji nabídku rozšířit i na internet. Kromě grafiky bylo nutné zpřehlednit poměrně složitou strukturu databáze, vyřešit detailní parametrické vyhledávání a utřídit informace o nabízených vozech. Obsah měl v tomto případě přednost před grafikou, která ho měla pouze hezky „zabalit“ a pomoci navigovat uživatele k cíli jeho zájmu. Jednalo se tedy spíše o nekreativní, „formulářovou“ grafiku, kterou jsem již zpracovávala pro několik interních firemních a redakčních systémů. Přesto si myslím, že i zcela technické a informační zaměření webu, kde jsou data tím nejdůležitějším, si zaslouží grafickou úpravu, která utřídí informace do grafických celků a tím jednoznačně pomůže uživateli v orientaci.

Tyto stránky jsem vytvářela ve spolupráci s firmou Design PLUS, která je realizovala a spravuje. Nyní je obsah ale již převážně nahrazen automatickým generátorem.

Webdesign

Webdesign
Webdesign
Webdesign
Webdesign
Webdesign
Helena (Knotková) Urbánková, DiS. (grafička)
životopis

+420 604 460 897

h.knot@seznam.cz

helenaknotkova (skype)

www.helenak.cz

Paláskova 1106/1, 182 00 Praha 8

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 31. 8. 2004.

IČ 71338845 / Ev. č. ŽL: 310008-79178-00, ŽO/F/04/3496

Evidující úřad: Městská část Praha 8, živnostenský odbor

Pokud máte zájem o spolupráci, napište mi prosím.

 
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies